Oferty Promocyjne

Promocja czasowa "Zrestartuj swoją firmę z Comarch ERP":

Promocja skierowana jest do nowych Klientów. Mogą z niej skorzystać firmy i biura rachunkowe, używające oprogramowania od producenta, który ogłosił zakończenie wsparcia dla swoich systemów.

Rejestracja w promocji trwa w okresie 27.07.2022 - 30.09.2021 a promocja obejmuje:

  • 30% rabatu na licencje stacjonarne Comarch ERP Optima
  • 30% rabatu na abonament przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z Oprogramowania Comarch ERP Optima w chmurze
  • 30% rabatu na pierwszy zakup rocznego konta Comarch ERP XT

Aby otrzymać rabat należy zarejestrować się w promocji wypełniając formularz na stronie https://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/zrestartuj-firme a przy zamówieniu okazać fakturę za zakup licencji, abonament lub przedłużenie gwarancji na aktualnie używany system, którego producent ogłosił zakończenie wsparcia, wystawioną nie wcześniej niż 01.07.2021 r.

Powyższe rabaty udzielane Klientom, którzy w okresie trwania promocji poprawnie wypełnili formularz, obowiązują przez 12 miesięcy od daty rejestracji w promocji.


Promocja dla nowopowstałych firm:

Założyłeś firmę w przeciągu ostatnich 6 miesięcy? Szukasz systemu informatycznego w przystępnej cenie do zarządzania firmą i księgowości? Potrzebujesz oprogramowania, które elastycznie dopasuje się do potrzeb twojej firmy? Jeśli tak, to skorzystaj z 10% upustu na zakup programu Comarch ERP Optima i zwiększ swoją konkurencyjność!

Promocja przeznaczona jest dla nowopowstałych firm, zarejestrowanych w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima.

Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.


Promocja dla biur rachunkowych 10% za polecenie klienta:

Poleć Comarch ERP Optima i zgarnij 10% prowizji! Promocja jest przeznaczona dla biur rachunkowych. Zgodnie z jej warunkami, za każde skuteczne polecenie klienta, biuro rachunkowe zyskuje 10% wartości pierwszego zakupu oprogramowania Comarch ERP Optima dokonanego przez klienta.

Szczegóły promocji w regulaminie - Szczegóły promocji


 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005