Oferty Promocyjne

Promocja! Zyskaj Terabajt dla swojego biznesu za darmo

    Firma Comarch z dniem 11.10.2018 r. uruchomiła promocję dzięki, której mogą Państwo założyć konto Comarch IBARD o pojemności 1 TB na cały rok zupełnie za darmo. Biorąc udział w promocji otrzymają Państwo na rok za darmo m.in.:
  • 1024 GB = 1 TB miejsca dostępnego w Chmurze Comarch,
  • nielimitowaną ilość użytkowników,
  • nielimitowaną ilość backupu baz danych,
  • możliwość backupu plików i folderów,
  • harmonogramowanie zadań backupu,
  • własny klucz szyfrujący.

Promocja trwa do 31.03.2019 r. i mogą z niej skorzystać zarówno firmy, które posiadają już system Comarch ERP oraz te, które w terminie od 11.10.2018 r. do 31.03.2019 r. nabędą taki system.

W celu skorzystania z promocji należy wejść na stronę IBARD i postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Pełny regulamin znajduje się na stronie producenta.


Promocja dla nowopowstałych firm:

Założyłeś firmę w przeciągu ostatnich 6 miesięcy? Szukasz systemu informatycznego w przystępnej cenie do zarządzania firmą i księgowości? Potrzebujesz oprogramowania, które elastycznie dopasuje się do potrzeb twojej firmy? Jeśli tak, to skorzystaj z 10% upustu na zakup programu Comarch ERP Optima i zwiększ swoją konkurencyjność!

Promocja przeznaczona jest dla nowopowstałych firm, zarejestrowanych w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima.

Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.Promocja dla biur rachunkowych 10% za polecenie klienta:

Poleć Comarch ERP Optima i zgarnij 10% prowizji! Promocja jest przeznaczona dla biur rachunkowych. Zgodnie z jej warunkami, za każde skuteczne polecenie klienta, biuro rachunkowe zyskuje 10% wartości pierwszego zakupu oprogramowania Comarch ERP Optima dokonanego przez klienta.


Szczegóły promocji w regulaminie - Szczegóły promocjiPakiety Promocyjne dla Biur Rachunkowych

Pakiety dla biur rachunkowych z linii Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy stanowią specjalną ofertę dla firm, które zawodowo zajmują się obsługą rachunkową podmiotów gospodarczych. Korzystając z programu można prowadzić pełny zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Dodatkowo Comarch ERP Optima wspomaga codzienną pracę właściciela biura, sprzedaż usług, planowanie prac oraz rozliczanie pracowników. Wśród pakietów promocyjnych, każde biuro znajdzie właściwy dla siebie.


Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy START
Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy
Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy PLUS


Pakiety promocyjne dla firm

Pakiety Comarch ERP Optima linii START to modułowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm. Nasza oferta jest wyjątkowa na rynku oprogramowania: pakiety same w sobie stanowią osobny produkt skierowany do pewnej grupy odbiorców, natomiast dzięki możliwości rozszerzenia ich o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą.Comarch ERP Optima START Mikrofirma
Comarch ERP Optima START Mała Firma
Comarch ERP Optima START Firma


Promocja OCR

Przy zakupie programu Kancelaria by CTI można zakupić oprogramowanie OCR by CTI w promocyjnej cenie 1 PLN netto. 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005