Promocje

Comarch ERP XT na 6 miesięcy bezpłatnie!

W ramach promocji każdy mikroprzedsiębiorca, który nie był do tej pory Klientem Comarch, może otrzymać dowolny pakiet Comarch ERP XT na 6 miesięcy bezpłatnie (regulamin promocji)

Celem promocji jest wyjście naprzeciw obowiązkowi wysyłania plików JPK_VAT, którym mikroprzedsiębiorcy zostali objęci od stycznia 2018 r.
Promocja dla nowopowstałych firm:

Założyłeś firmę w przeciągu ostatnich 6 miesięcy? Szukasz systemu informatycznego w przystępnej cenie do zarządzania firmą i księgowości? Potrzebujesz oprogramowania, które elastycznie dopasuje się do potrzeb twojej firmy? Jeśli tak, to skorzystaj z 10% upustu na zakup programu Comarch ERP Optima i zwiększ swoją konkurencyjność!

Promocja przeznaczona jest dla nowopowstałych firm, zarejestrowanych w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima.

Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.


Promocja dla biur rachunkowych 10% za polecenie klienta:

Polec Comarch ERP Optima i zgarnij 10% prowizji! Promocja jest przeznaczona dla biur rachunkowych. Zgodnie z jej warunkami, za każde skuteczne polecenie klienta, biuro rachunkowe zyskuje 10% wartości pierwszego zakupu oprogramowania Comarch ERP Optima dokonanego przez klienta.


Szczegóły promocji w regulaminie - Szczegóły promocjiPakiety Promocyjne dla Biur Rachunkowych

Pakiety dla biur rachunkowych z linii Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy stanowią specjalną ofertę dla firm, które zawodowo zajmują się obsługą rachunkową podmiotów gospodarczych. Korzystając z programu można prowadzić pełny zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Dodatkowo Comarch ERP Optima wspomaga codzienną pracę właściciela biura, sprzedaż usług, planowanie prac oraz rozliczanie pracowników. Wśród pakietów promocyjnych, każde biuro znajdzie właściwy dla siebie.


Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy START
Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy
Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy PLUS

Pakiety promocyjne dla firm

Pakiety Comarch ERP Optima linii START to modułowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm. Nasza oferta jest wyjątkowa na rynku oprogramowania: pakiety same w sobie stanowią osobny produkt skierowany do pewnej grupy odbiorców, natomiast dzięki możliwości rozszerzenia ich o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą.Comarch ERP Optima START Mikrofirma
Comarch ERP Optima START Mała Firma
Comarch ERP Optima START Firma

 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005