Oferta

Comarch ERP Optima
(Dawniej CDN Optima)

Comarch ERP Optima to oprogramowanie dla firmy, które jest przeznaczonym dla dowolnej branży z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Program składa się ze zintegrowanych modułów pracujących na wspólnej bazie danych. Dzięki temu możliwa jest obsługa wszystkich obszarów firmy. Comarch ERP Optima to obecnie najbardziej popularne oprogramowanie do zarządzania firmą.

Comarch ERP XL
(Dawniej CDN XL)

Comarch ERP XL to oprogramowanie dla firmy, które jest dedykowane dla średnich i dużych firm między innymi z branży handlowych, produkcyjnych i usługowych. Rozbudowana funkcjonalność zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych. Comarch ERP XL to doskonałe oprogramowanie do zarządzania procesami biznesowymi zachodzącymi w firmie. Dzięki modułowej budowie, można je dowolnie dostosowywać do indywidualnych i specyficznych potrzeb firmy.

Comarch ERP Altum
(Dawniej CDN Altum)

Comarch ERP Altum to nowoczesna i inteligentna platforma ERP dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Podobnie jak programy dla firm z serii Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL, oprogramowanie do zarządzania Comarch ERP Altum jest zbudowane modułowo, dzięki czemu można je dowolnie dostosowywać do potrzeb przedsiębiorstwa.
Czytaj więcej...


Czytaj więcej...


Czytaj więcej... 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005