O firmie Wyróżnienia Nowości Praca Oferta Referencje Promocje Demo Kontakt

Sprzęt, zabezpieczenia, systemy operacyjne


Sprzęt IBM     Systemy i programy firmy Microsoft     Zabezpieczenia Symantec
Microsoft Windows Server 2003

* 64-bitowe wersje Windows Server 2003
64-bitowe wersje z rodziny serwerów Windows Server 2003 oferują tę samą wysoką niezawodność i wartość handlową jak ich 32-bitowi odpowiednicy, obsługując dodatkowo 64-bitowe procesory. 64-bitowe wersje systemu Windows Server 2003 polepszają wydajności i skalowalność aplikacji wymagających dużego zaangażowania pamięci i zasobów procesora, zmniejszając liczbę serwerów koniecznych do zaspokojenia potrzeb informatycznych Twojej firmy i znacznie obniżając całkowite koszty posiadania.

* Systemy z rodziny Windows Server 2003
Rodzina produktów Windows Server 2003 oferuje wszystkie funkcje i zalety, których użytkownicy oczekują od serwerowego systemu operacyjnego przeznaczonego do realizacji kluczowych celów organizacji. Zalety te to m.in. bezpieczeństwo, niezawodność, dostępność i skalowalność.

* Opis systemu Windows Server 2003 Enterprise Edition
System Windows Server 2003 Enterprise Edition został opracowany na podstawie systemu Windows Server 2003 Standard Edition, do którego dodano funkcje zwiększające niezawodność, które są niezbędne w przypadku aplikacji kluczowych dla działalności firmy.

* Opis systemu Windows Server 2003 Datacenter Edition
System Windows Server 2003 Datacenter Edition jest przeznaczony do obsługi aplikacji kluczowych dla działalności firmy, które wymagają najwyższego poziomu skalowalności, dostępności i niezawodności.

* Opis systemu Windows Server 2003 Web Edition
System Windows Server 2003 Web Edition to nowy serwerowy system operacyjny opracowany głównie na potrzeby obsługi pojedynczych witryn sieci Web (np. witryny działu organizacji). Będzie on dostępny tylko za pośrednictwem wybranych kanałów sprzedaży (nie w sprzedaży detalicznej).


Small Business Server
#1 wśród serwerów dla małych przedsiębiorstw.

Małe przedsiębiorstwa w Polsce codziennie walczą o swoją pozycję na rynku. Dysponując skromniejszymi środkami niż duże firmy, nie mogą sobie pozwolić na popełnianie błędów. Jest jednak sposób, by sprostać trudnym wyzwaniom i odnieść sukces. Rozwiązaniem jest Microsoft(R) Windows(R) Small Business Server 2003! Ta wysoce wydajna platforma integruje w sobie pocztę elektroniczną, faks, bazę danych i bezpieczny, dzielony dostęp do Internetu. Jej instalacja i wdrożenie w firmie jest przy tym bardzo proste. Jest to kompleksowe i bezpieczne rozwiązanie sieciowe niezbędne dla małych przedsiębiorstw.Rozwiązanie nowej generacji do zarządzaniainformacją

Jest to opracowane przez Microsoft rozwiązanie nowej generacji do zarządzania informacją, które pozwoli zwiększyć skalowalność, dostępność i bezpieczeństwo danych oraz aplikacji analitycznych przedsiębiorstwa, a równocześnie ułatwi ich tworzenie i wdrażanie oraz zarządzanie nimi.Microsoft wprowadza 64-bitowe wersje Windows Server 2003 i Windows XP Professional
Microsoft poinformował o wprowadzeniu na rynek 64-bitowych wersji Windows Server 2003 oraz Windows XP Professional. Dzięki nowym rozwiązaniom, użytkownicy będą mieli możliwość czerpania korzyści zarówno ze zwiększających efektywność przetwarzania danych rozwiązań 64-bitowych, jak i dotychczasowych 32-bitowych, za pośrednictwem jednej platformy.Microsoft Office 2003
Pakiet Microsoft Office 2003, następca pakietu Office XP, zawiera nowe, zwiększające funkcjonalność i produktywność narzędzia, które łączą ludzi, informacje i procesy biznesowe, umożliwiając tym samym użytkownikom bardziej aktywne i wydajne działanie oraz osiąganie lepszych wyników.

 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

O firmie Wyróżnienia Aktualności Oferta Referencje Promocje Demo Kontakt
Design and programming (c) 2005